بوگاتی شیرون رقیب خطرناکی پیدا کرد

در دنیای شیرین نمایندگی پاناسونیک تهران اسم شرکت‌هایی نظیر بوگاتی , فراری و لامبورگینی که می‌توان در موردشان صحبت کرد &# نمایندگی رسمی پاناسونیک مشهوری که تولید ها حاذق میسازند و هر اعتنا هر نمایندگی پاناسونیک تهران‌بازی را در جهت خویش جلب می کنند . ولی مدام این شرکت‌ها پیشگام نیستند و نمایندگی پاناسونیک تهرانسازهایی پیدا می‌شوند که با شهرت کم‌تر , رو دست آن ها بلند می‌شوند .

هنسی ونوم F5 ( Hennessey Venom F5 ) , نمایندگی پاناسونیک تهرانی نمایندگی پاناسونیک تهرانمندی است که قصد داراست لقب بهترین را از بوگاتی شیرون بگیرد و خودش تبدیل به سریع‌ترین اتومبیل تولید انبوه عالم شود . سال ۲۰۱۴ بود که ونوم جی‌تی در تعداد محدودی ساخته شد . این اتومبیل نمایندگی پاناسونیک تهران بیشتر و وزن کمتری نسبت به بوگاتی ویرون داشت . در یک تست سرعت غیرقانونی که یک بار شکل گرفت , ونوم جی‌تی توانست به حداکثر سرعت ۲۷۰٫۴۹ مایل بر ساعت یا به عبارتی ۴۳۵ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند .

در حقیقت از این نمایندگی پاناسونیک تهران ۱۳ دستگاه ایجاد شد که ۶ عدد کلاس کوپه و ۷ عدد کلاس اسپایدر کروک بودند . شرکت نمایندگی پاناسونیک تهرانساز هنسی از باخت پروژه خویش درس گرفت و نتایج آن را در دسته بعدی پیاده کرد . این نوع F5 نام دارااست که قرار است تا گذشته سال میلادی جدید جایگزین اتاق جی‌تی شود . این نمایندگی پاناسونیک تهران , بوگاتی شیرون را آیتم انگیزه خویش قرار داده است . هنوز خصوصیات فنی این نمایندگی پاناسونیک تهران منتشر نشده ولی حدس میزنیم که در دل این نمایندگی پاناسونیک تهران یک پیشرانه ۸ سیلندر خورجینی مجهز به سامانه پرخوران تویین توربو قرار بگیرد . قوی‌ترین ورژن ونوم جی‌تی توانی مساوی ۱۴۵۱ اسب‌بخار داشت ; به این ترتیب احتمالا که‌این نسل نمایندگی پاناسونیک تهرانی بیش از این حد داشته باشد .

ونوم F5 احتمالا بتواند به حداکثر سرعت ۳۰۰ مایل بر ساعت ( حدود ۴۸۰ کیلومتر بر ساعت ) دست پیدا کند . این در حالی است که بوگاتی شیرون یک پیشرانه ۱۴۸۰ اسب‌بخاری داراست و میتواند به حداکثر سرعت ۲۶۱ مایل بر ساعت ( ۴۲۰ کیلومتر بر ساعت ) برسد . رکورد سریع‌ترین سرعتی که تا به درحال حاضر توسط اتومبیل ساخت انبوه تصویب شده , بوگاتی ویرون با سرعت در سال است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *