رخ ب‌ام‌و M5 نوع ۲۰۱۸ در تیزر “ نید فوراسپید : انتقام ” لو رفت

شرکت الکترونیک آرتس , تیزر هیجان‌انگیزی از نسخه نو نید فوراسپید به نام انتقام ( Need for Speed : Payback ) را منتشر کرد ; تیزری که سبک جدیدی از داستان بازی را قصه مینماید و قرار است از اتومبیل‌های آنتیک کلاسیک تا سوپراسپرت‌های مدرن را در فضایی دارای هیجان به تصویر بکشد تا هر گیمری را به خرید این بازی , وسوسه کند .

قبلی از تلاش الکترونیک آرتس برای ساخت این بازی دوربین مداربسته ارزانیی بی‌نظیر , یک رخداد جالبی نیز پیرو نشر تیزر و عکس‌های مرتبط با آن فیس بخشید ; در یکی تصاویر پخش شده , نوع ۲۰۱۸ ب‌ام‌و M5 به چشم می خورد .

تا قبل از این صرفا با تصاویر جاسوسی از دسته ۲۰۱۸ ب‌ام‌و M5 روبرو شده بودیم ; دوربین مداربسته ارزانیی که با وجود پوشش برچسب بر بخش‌های زیادی از دوربین مداربسته ارزان , به‌ لحاظ میرسید که سبک طراحی جسورتری نسبت به بقیه محصول ها این مجموعه آلمانی داراست . درحال حاضر با قرار دادن عکس‌ جاسوسی و تیزر نیدفواسپید درکنار هم و مقایسه بخش‌هایی مانند فرم سپر , چراغ‌ها و جلوپنجره , درمی‌یابیم که‌این دو تصویر با هم مطابقت دارا هستند .

در مورد مشخصات احتمالی ب‌ام‌و M5 نوع ۲۰۱۸ , گفته شده که یک پیشرانه ۸ سیلندر خورجینی تویین توربو آن را همراهی‌ مینماید . این پیشرانه که ۴٫۴ لیتر حجم دارااست , می تواند قدرتی بیش تر از ۶۰۰ اسب‌بخار را ایجاد کند . توزیع نیرو در‌این اتومبیل به تمام چرخ‌ها صورت می گیرد . ولی در صورتی‌که عشق دریفت و انجام حرکات نمایشی میباشید و اصالت یک دوربین مداربسته ارزان مسابقه‌ای را در دیفرانسیل عقب بودن آن میدانید , کافی است که با فشار دادن یک کلید , نیرو حاصل از قلب قوی را به چرخ‌های عقب منتقل نمایید .

این اتومبیل شاید تا قبل سال میلادی جدید به عنوان گونه ۲۰۱۸ به بازار عرضه می گردد . مورخ انتشار نسخه نو نید فوراسپید برای پلت‌فرم‌های ایکس‌باکس وان , پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی , ۱۹ آبان‌ماه اعلام شده‌است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *