پنالتی شدن تارنما : دستگاه لیزر چک کردن , عوارض و روش های پیشگیری و رفع پنالتی گوگل

پنالتی شدن سایت بوسیله گوگل یک استدلال داراست . آن دستگاه لیزر نیز عزم راسخ گوگل برای دادن بهترین تجربه کاربری و دقیق ترین نتایج به کاربرانی است که جستجویی را انجام می دهند .

پنالتی گوگل یک کابوس و حادثه استرس زاست که هر وبمستر یا این که دستگاه لیزر کاری به شدت از آن هراس دارد . دستگاه لیزر اما که پنالتی شدن صرفا وقتی معنا دارااست که یک وبمستر یا این که دستگاه لیزر کار بداند که از طریق منش های غیر منطقی , غیر اصولی , کلاه سیاه , گول زننده یا این که از هر روش نادرستی وب سایت خویش را در گوگل بالا آورده باشد .

پنالتی شدن وب سایت توسط گوگل
پنالتی دستگاه لیزر گوگل چیست؟

گوگل از دسامبر سال دستگاه لیزر تهران همواره در حالا تغییر و بهبود الگوریتم های مرتبه بندی و دستگاه لیزر هست . در همان زمانه هم پلاگین Toolbar را پرده‌برداری کرد . دستگاه لیزر از همینجا بود که دستگاه لیزر تحت عنوان یک صنعت شناخته شد و معنی پیدا کرد و ادله آن نیز اولی آپ دیت آپدیت و تغییر و تحول الگوریتم بود که منجر شد تغییرات زیاد وسیعی در جايگاه بندی صفحه های در نتایج دستگاه لیزر جستجو ایجاد شود .

در بنا شده در همین عصر بود که PageRank به شکلی قابل شعور و مضمون‌ دار معرفی شد .

در طول ده سال سپس , گوگل به بهبود الگوریتم جايگاه بندی خود در جستجو ها ادامه داد . در طول این مقطع هدف با اهمیت گوگل از آپ دیت رسانی در الگوریتم ها دستگاه لیزر ( فراتر ( نشان دادن نتاایج خوب , دارای ارتباط و کیفیت عالی خیس در جستجوهای مربوط به آنها بوده است . و اینجاست که پنالتی یا همان Penalty تعریف‌و‌تمجید میشود : جریمه کردن صفحه های بی کیفیتی از وبسایت که قصد دارا‌هستند برای عبارات دارای اهمیت هدف قضیه نظرشان در سکو های خوبی از صفحه نتایج جستجو یا همان SERPs قرار بگیرند بدون این که کیفیت نیکی را ارائه دهند .
پنالتی چه چیزی نیست؟

مدرک جعبه یا این که SandBox : مقداری با پنالتی تفاوت دارد . اینجا بیشتر بخوانید .

BAN : معبود قسمت گرگ کویر نکند , در‌این حالت وبسایت شما تماما از ایندکس گوگل بیرون می گردد . در واقع بن به عبارتی پنالتی است با این فرق که بازگشتی از آن وجود ندارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *